| tania77 a întrebat:

Ce parere aveti despre turismul din Grecia? pentru. cei care ati fost in aceasta tara.

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Grecia este o tara care merita a fi vizitata, fie si numai pentru vestigiile istorice care au facut din ea leaganul civilizatiei europene.Are peisaje interesante, o muzica extraordinara si oameni ospitalieri.Personal pot spune ca mai mult decat orice altceva mi-a placut o calatorie cu vaporul la insula Santorini si nu voi uita niciodata Mediterana azurie si insula pitoreasca, de nedescris in cuvinte.Preturile sunt acccesibile si seara greceasca pe care toate programele agentiilor turistice o includ da farmec calatoriei.

4 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Grecia este tara mea de suflet. nu este chiar scump daca nu vrei all inclusive.

| Klara a răspuns:

Superba tara, conditii superbe de cazare, ai ce vizita, preturile sunt ieftine, ramai cu amintiri faine. In plus de asta grecii din turism traiesc, ca ei nu prea dau pe la muncahee hee

| IsabelaIssa a răspuns:

Ai ce vizita dar dimpotriva, preturile nu sunt mici deloc. iti recomand insula creta daca vrei sa pleci, e foarte frumoasa si nu ai timp sa te plictisesti. poate ne vedem pe-aici.winking geia sou!

| SweetAngelCry a răspuns:

Deci... e suuper, am mers cu autocarul o zi si ceva, am facut popasuri, chestii, iar Grecia e o tara super...ma rog acum nu prea, dar cand nu va mai fi criza asta, eu iti spun sa te duci.