| angel28 a întrebat:

Ce parere aveti despre statiunea Calimanesti-Caciulata si despre atractiile de acolo? E frumos?

Răspuns Câştigător
| BoysvsGirls a răspuns:

Este foarte frumos, o zona foarte linistita unde poti sa scapi de zgomotul orasului, Mai ales dac esti din Bucuresti. Poti vizita Manastirea Turnu care ste una din cele mai frumoase pe care am vazut-o vreodat, si crede-ma am vizitat ceva manastiri, dac ai de gand sa mergi la vara poti sa mergi la standuri cu apa termala e suuuuuuuuper bine mai ales ca apa este calduta.Si mai ales poti sa faci un picnic langa Olt. Distractie placuta!

4 răspunsuri:
| paukrin1 a răspuns:

DA este foarte frumos. FUNDA?

| paukrin1 a răspuns:

Este foarte frumos. FUNDA?

| angel28 explică (pentru BoysvsGirls):

Multumesc.Am intrebat pentru ca merg in excursie saptamana viitoare.O sa imi fie de folos.

| Andr3 a răspuns:

Am fost acolo acum cativa ani si pot sa zic ca mie mi-a placut.Aerul este curat, sunt stranduri termale (numai ca erau mai mult mosi si babe pe acolo ), este liniste, este multa vegetatie.Singurul lucru care nu mi-a placut a fost faptul ca in drum spre aceasta statiune am trecut un pod si sub pod era o apa plina de deseuri, plina daca ma intelegi! era un peisaj oribil.Dar dupa ce am trecut de partea aceea a drumului dupa cum ti-am zis, am fost multumtia