| Liana_Lya_1999 a întrebat:

Ce pensiuni stiti, care sa aiba si club de echitatie ( calarie )?
FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| GabiTanase a răspuns:

in drumul spre Rasnov gasesti un club de Echitatie; 50 de cai superbi te asteapta.

Daca esti incepator o mare pajiste ingradita e locul tau de desfasurare.

Daca ai mai calarit merita sa faceti un grup (cu sau fara insotitor) si sa alegeti o destinatie curajoasa gen "trei Brazi" sau chiar "Poiana Brasov"; vei traversa luncile raurilor, vei vedea "Cheile Rasnoavei"...

| Nonameagain a răspuns:

Si in Bucovina gasesti asa ceva.

| Liana_Lya_1999 explică:

Ma intereseaza sa fie mai aproape de Tulcea/Constanta