| IreneIsHere a întrebat:

Eu fac echitatie (calarie), mai practica cineva pe aici? laughing

Răspuns Câştigător
| Viviannnnnna a răspuns:

Da :X am facut acum 2 ani fiindca iubeam caii xD mergeam in Bucuresti sa practic acest echitia si stateam la matusa mea love struck iubesc caii love struck dar...am inceput sa am alte planuri ^^

2 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Merci de fundoi puppy dog eyes

| Ariyana a răspuns:

Da,eu pratic de un an.E super tare sportul love struck.Nu as renunta la el pentru nimic in lume.E elegant,interactionezi cu calul, inveti sa comunici cu animalele si ti se dezvolta intr-un fel un suflet mai bun si mai milos.E un sport foarte frumos, eu am si participat la mai multe concursuri si am luat si cupe si medalii(90% dintre concursuri s-au desfasurat in Ungaria, eu am noroc stau in vestul tarii si sunt aproape). Tine-te de acest sport pentru ca e superb love strucklove struck.Iti doresc mult noroc in continuare la acest sport.Vot?winking