| Mămăruţa10 a întrebat:

Ce poti vizita in Muntii Apuseni si Timisoara? Ceva trasee turistice ar fi de mare ajutorhappy! Multumesc!

5 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

In muntii apuseni e minunat. cel mai frumos e ca gasesti alune. le mai lasa ursii in urma. inainte de asta sa te uiti la documentarul lui bear grills, poate o sa ai nevoie de cunostinte.

| tpuser a răspuns:

Apuseni - Arieseni, Pestera Scarisoara

| alessia5158 a răspuns:

Ai aici desenate traseele si obiectivele turistice din Apuseni : http://www.apuseniadventure.ro/images/harta/halfmap1_mm.jpg

| thalyslly a răspuns:

Apuseni- scarisoara.muzeul aurului.detunatele.popasul fefeleaga