| dumitrul a întrebat:

Ce restaurante bune si accesbile recomandati pentru Viena?

Răspuns Câştigător
| andreea_voicu a răspuns:

Viena nu este un oras ieftin, ca sa mananci la restaurant este destul de costisitor, dar poti face o exceptie si sa iei masa la un restaurant de nivel mediu. Orienteaza-te dupa preturile afisate la intrare.

3 răspunsuri:
| jo a răspuns:

Cafe Einstein, chiar langa Rathaus (Primaria). Si, in general, cam orice restaurant. E mai ieftin sa mananci in oras in Viena decat in Bucuresti.

| NoName_9903 a răspuns:

Iti recomand restaurantul din Turnul Dunarii (Donauturm)- ai o priveliste extraordinara asupra Vienei, si in plus...se invarte :-)
http://www.donauturm.at/en/Default.aspx

| RinSaw a răspuns:

In afara de Mac si alte fast-food-uri... nu prea am, avut norocul sa gasesc ceva pentru buzunarul meu. Poate tu ai contul mai gras in banca.