| m@ri@ a întrebat:

Ce se gaseste in Satul de Vacanta Mamaia?
vreau sa imi spuneti si cat costa!

multumesc

7 răspunsuri:
| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Pai se gasesc mai multe...
de la magazine pana la carusele, oricum e f.frumm love struck
Preturile sunt de la 5 lei pana la 20 d lei

| Ingerasull99 a răspuns:

Nimic interesant, mai bine vi la vama veche!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? sa coste?

| Patty_8050 a răspuns:

Pai, majoritatea au pret intre 10-20 de lei, dar sut si unele mai ieftine (pentru copiii mici)

La magazine sunt destul de scumpe bauturle si gustarile, si multe cozi...

Have fun!winking

| justagirlll a răspuns:

Dunt magazine(standuri cu popcorn, suc, magazine de haine etc)vrei preturi? un suc granita 2, 3 sau4 lei, popcorn 2 sau 3 lei parca
se mai gasesc carusele(asa cum s-a mai zis, preturi de la 5 la 20 d lei), sunt f faine

se mai gasesc terase

| Lalala a răspuns:

Daca ai mai putini bani la tine adica sa ziceam45 de lei iti recomand sa te duci la soricei dar coata 25de lei, la tunelul 3d din viitor si sa iti iei o portie de popcorn... dar cel mai bine te distrezi daca te duci la trenuletul ala cu mori si stai dar nu sa mergi cu el ci sa stai sa razi de oameni care ies...sa vezi ce fete aulaughing o a mori de ras acololaughing

| CiicxuBăă a răspuns:

Pai este "ciocanul","caracatita","white mouse", "taquila", "casa groazei" ( pe jos sau cu masinuta ). Masini d'alea care se busesc. multe. pe langa este si un mic targ, cateva terase... Merita sa mergi acolo! Funda?