| khristineee a întrebat:

Ce spuneti, unde sa merg in vacanta? Cancun sau Miami? Astept raspunsuri de la cineva care a fost acolo sau s-a informat... Mi-e greu sa ma decid.

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

In MIAMI logic.Este de 10 ori mai frumos ca Cancun si ai sa te distrezi de 100 de ori mai bine decat in Cancun. Sper sa faci alegerea cea mai buna.Bafta si vacanta placuta!happy

4 răspunsuri:
| nobodybutme a răspuns:

Miamiiiiiiiiiiii
damn, you're so lucky

| Emrys a răspuns:

De ce intrebi daca tu stii ca nu o sa ajungi niciodata acolo? :))))
Aaaa. m-am prins. vrei sa vada lumea asta =))) Doamne ce oameni :))) www.google.ro poti cauta acolo imagini din cancun si miami =)) nu trebuie sa vii aici sa intrebi =)) vai de voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miami

| khristineee explică (pentru Emrys):

Draga Emrys. Tatal meu m-a pus sa aleg intre astea 2. SI nu e vorba numai despre imagini, e vorba de atmosfera. De asta am vrut sa-mi raspunda la intrebare cineva care chiar a trait aceasta "experienta" sa-i zic asa. Te rog nu mai da comentarii stupide daca nu esti in cunostinta de cauza.