| anna24k a întrebat:

Ce statiune, regiune din Grecia mi-ati recomanda pentru un sejur de 7 zile? Mentionez ca mi-ar place sa fie aproape de Thesaloniki(Salonic)!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Paralia Katerini, e aproape de Salonic, si e cea mai ieftina statiune din Grecia, si gasesti de la hoteluri de 5 stele, pana la pensiuni de 2 stele cu studiouri.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Paralia Katerini happy

| xlmpq a răspuns:

Paralia Katerini vreo 70 de km de salonic parca

| iolanda_4444 a răspuns:

Sarti! E super, super! E un statiune mica si foarte linistita.

| He yo! a răspuns:

Este mai departe dar e frumoasa si Insula Corfu, dar si Thasos.

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu sugerez insula creta, desi e departe de destinatia ta, e foarte frumoasa