| AlexMaftei2001 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o stațiune pentru tratarea reumatismului și cât ar costa un sejur?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul specialist care te trateaza de reumatism si acela iti va recomanda exact ce statiuni sunt recomandate pentru cazul tau, dandu-ti rezultatul de la analize si tratamentul adecvat boli de care suferi.
Sanatate multa!

| ioana748 a răspuns:

Este minunat la Techirghiol.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Herculane.
Preturile pot varia de la cazare la cazare, insa poti gasi si ceva accesibil.

| fata357 a răspuns:

Băile Olănești, Govora, Călimănești

| okgenlol a răspuns:

Stațiunile precum Băile Herculane, Băile Felix sau Băile Tușnad sunt câteva opțiuni bune. Costurile pot varia în funcție de stațiune, tipul de cazare și pachetul de tratament, dar în general, un sejur poate începe de la câteva sute de lei pe noapte și poate ajunge la câteva mii, în funcție de preferințele și necesitățile individuale. Ar fi recomandat să contactați direct stațiunile pentru informații precise privind tarifele și disponibilitatea.