| Maxiela a întrebat:

Ce stiti de firma NEPTUN TOURS din Iasi -are site, blog, pareri, etc?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Eu n-am gasit, probabil ca nici tu.O nota proasta petru o firma de turism.Cei care se respecta au site propriu, actualizat.

| Maxiela explică:

Ah, da? Si de ce nu le gasesc pe net? Nu cumva esti unul dintre muncitori care isi fac reclama singur?

| Maxiela explică (pentru Mihaela1964):

Iti dau dreptate.

| Maxiela explică:

Eu chiar voiam un raspuns, chiar era ceva serioas si cautam informatii. Nu era doar o intrebare retorica, doar de dragul de-a o pune si ma afla in treaba.