| *.*.*.Punky love .*.*.* a întrebat:

Ce stiti despre Sangeorz-Bai? Dar despre tabara de la Sangeorz-Bai?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E urat acolo ca e cel mai naspa.Mai bine du-te la mamaia la razvan si dani.Iti spun eu am fost ieri la Sangeorz-Bai si pe jos e namol...mai bine nu te duce...

| florin752010 a răspuns:

Este o statiune f. linistita, gen Tusnad bai. Nu se inghesuie tineretul, dar este printre cele mai spectaculoase statiuni.

| Danyyyyy a răspuns:

Sora unei prietene de`ale mele a fost tocmai saptamana trecuta intr-o tabara la sangeorz bai...ieri a ajuns si era foarte incantata, intr-adevar e o statiune foarte linistita dar peisajul e foarte frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu merg vara asta in tabara...tot in Sangeorz-Bai...big grin