| MusicisMusic a întrebat:

Ce tari si orase ati vizitat? Unde mergeti in vacanta anul acesta?

Răspuns Câştigător
| rockaholic a răspuns:

Bacemi... Budapesta nu e taralaughing

EU am fost in multe tari
Bulgaria-Varna, cap Kaliakra si altele
Grecia- Salonic, Meteora
Serbia- Belgrad
Croatia- Zadar, Pola, si altelebig grin
Ungaria-Budapesta
Austria- Viena
Germania- Frankfurt am Main, Koln, Dusseldorf, Munchen
Franta-Strasbourg
Belgia- Bruxelles si Brugge
Si am mai fost in : Olanda, Bosnia, Muntenegru, Kosovo, Macedonia.
Anul asta merg tot in grecia, a 5-a oara.
Oo da...si am vizitat si ROmania. Multe orase.

9 răspunsuri:
| Mara15 a răspuns:

Tari nu am vizitat pana acum, dar consider ca Romania e cea mai frumosa tara din lume.Adica ganditiva...are tote anotimpurile, tote formele de relief, are mare, si o gramada de resurse de subsol nexploatate si totusi lumea nu o ia in serios. Cele mai frumose orase vizitate sunt cele din Romania!

P. S. Planuiesc sa merg in Italia in vacata asta pentru am putea dovedi mie insumi ca ROMANIA E NUMBER 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vizitat deocamdata nici o tara, dar imi place foarte mult timisoara.asta e al2 lea an in care revin cu mare placere, imi place foarte mult.as vrea sa vizitez singapore, cred ca e cel mare vis al meu!

| nosferatu a răspuns:

Eu ma duc in afaganistan sa-l prin pe bin landen sa imi iau o recompensa mare de la americani si sa-mi deschid un magazin de ciuperci otravitoare. laughing

| Bacemi a răspuns:

Am avut norocul de a trece prin tari ca Ungaria, Austria, Germania, Franta, Italia si de a vedea orase ca Paris, Cannes, Venetia, Viena, Budapesta, Salzburg. Anul acesta nu cred ca merg nicaieri. Eventual poate o calatorie de 2-3 zile in tara. Ramane de vazut.

| Lullly a răspuns:

Pai in romania, ungaria, austria, franta, italia, elvetia, grecia, bulgaria,
monaco(ii o tara mai mica cu oameni tare bogati :/)am fost si in cateva orase in vinea, budapesta, paris, milano, sofia si nu mai stiu)happyda in romania imi place cel mai mult la fel cum a spus mara15

| lays a răspuns:

Nu foarte multe. dar urmeaza. sper din tot sufletul sa merg vara asta in Cuba...sunt in negocieri cu familia sa ne mai dea bani, mie si iubitului meu.ador Cuba:X:X:X. apropo Eu, unde vezi tu ca bacemi a scris ca budapesta e tara?

| pandaX3 a răspuns:

Buna! am fost in multe tari...
Grecia - atena, thassos, sate de pe mt. olimp, salonic, creta.
Turcia - Pamukale, Istambul, Ankara
Bulgaria - Sofia, orasele di Valea trandafirilor
Muntenegru-Podgorica, Kotor
Croatia-Dubrovnik, Zagreb
Serbia-Belgrad
America - Manhattan, Los Angeles, Orlando&Miami(Florida)
Anglia-Londra
Wales
Austria-Viena si o statiune de schi
Germania-Nurenberg, Berlin, Munchen
Spania(un orasel micut langa Madrid si Toledo)

Si vara asta : Grecia (Zante)

| Adela50 a răspuns:

Resita, Timisoara, Herculane, Orsova, Hateg, Deva, Sarmisegetuza, Petrosani, Ramnicu Valcea, Sibiu, Iasi, Suceava, Campulung Moldovenesc, Oravita, Orastie, Alba Iulia, Novaci, Sebes, Calimanesti, Baile Olanesti, Curtea de arges, Bucuresti, Constanta, Mangalia, Neptun, Venus, Olimp, Saturn, Sovata, Piatra Neamt, Bicaz[in Romania].
Din pacate alte tari n`am avut ocazia sa le cunosc, dar vara aceasta voi merge in Turcia.

| mickeye a răspuns:

Am vizitat aproape toate orașele României și în vacanță aș merge la Băile Herculane.