| kcufaevigtnodi a întrebat:

Ce trebuie sa scoti de pe tine cand treci prin detectorul de metale din aeroprt? Stiu ca trebuie tot ce este din metal dar vreau exemple concrete. Dau FUNDA pentru cel mai bun si mai explicit raspuns))

Răspuns Câştigător
| andreeagicu a răspuns:

De obicei la controlul de securitate, te pune să își lași geanta, cureaua, brătările și alte accesorii daca ai prea multe și eventual te pune sa te descalti.

1 răspuns:
| micazuza_8816 a răspuns:

Mai ce sa iti spun, eu am calatorit acum 2 saptamani si pe aeroportul otopeni m-au pus sa imi scot toate bratarile, si aveam destule happy clama din par pantofii si cam atat, nu ai voie cu nimic lichid in geanta de mana(ex apa, suc, deodorant, parfum ..cutite,etc...astea trebuiesc trimise in cala altfel te pun sa le arunci, sper ca ti-am fost de folos happy