| Nitrosimous a întrebat:

Ce intrebari nu au raspuns?!
vreau exemple concrete!
dau finditsa!

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Cea mai complicata:Cine a facut Universul?

8 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Ce rol au oameni pe pamant? De ce a fost creeat pamantul? De ce pamantul este rotund? ...mai sunt mai multe dar nu imi trec prin cap acum

| TeddyAn a răspuns:

De unde vine universul?
Care a fost primul, oul sau gaina?
Cat de mare este infinitul?
Exista fiinte extraterestre?

si alte prostii gen...

| onlyketoops a răspuns:

Cea fost prima data, oul sau gaina tongue?

| kakarotssj a răspuns:

Exista dumnezeu? Universul e infinit? Exista viata extraterestra inteligenta?

| Meddy_5853 a răspuns:

De ce o vaca neagra, mananca iarba verde si face lapte alb? laughing

| Meddy_5853 a răspuns:

De ce exista mai putini baieti frumosi?
Exista sau a existat urangomaimutozaurus rex?

| Nitrosimous explică:

La toate intrebarile astea este raspuns...pur si simplu noi nu il cunoastem...

| Phoenix_7955 a răspuns:

Uite o intrebare,, Adam avea buric? " Inca o intrebare,, Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste pantaloni? "