| 9 PM a întrebat:

Ce va place mai mult: Timisoara sau Bucurestiul?

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Timisoara e foarte frumos, nici nu se poate compara cu Bucurestiul!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca stau in bucuresti este mai frumoasa timisoara

| ChristinaO a răspuns:

Timisoara

| LLLLLLLL a răspuns:

Bucuresti

| KPMG a răspuns:

Viena! E un raspuns bun, nu?

| plmdorel11 a răspuns:

TIMISOARA! e un oras mult mai curat, mai civilizat si mai frumos din toate punctele de vedere.

| midnight a răspuns:

Bucurestiul. este capitala, este mai multa civilizatie(mai multe mall-uri, magazine, restaurante, locuri de munca, scoli.licee-->deci ai posibilitati multiple unde sa inveti, sa te distrezi, sa muncesti)+ca daca m-as muta din bucuresti mi-ar lipsi agitatia asta(desi toata lumea spune ca e najpa cu stres si agitatie, totusi acu m-am obisnuit si chiar imi pl; ace...nu mereu...)

asa ca sunt sigura si o sa aleg Bucurestiul. timisoara nu se poate compara.

bineinteles ca fiecare o sa aleaga orasul undde s-a nascut, sau traieste in prezent si nu stiu dc am o presimtire ca esti din timisoara... da ma rog, fiecare cu parerea lui

| 9 PM explică:

Nu happy nu sunt din timisoara. urmeaza sa ma mult acolo dar din pacate am multi prieteni in bucuresti si ma gandeam ca poate peste ceva timp as putea sa merg sa locuiesc in bucuresti. Asta e dilema meathinking Iar ca sa va spun si parerea mea: Timisoara e mai draguta. Sunt pareri si pareri si le accept pe toate. Pupicei tuturor

| MasterKing a răspuns:

!
cat ma bucur ca ai pus intrebarea asta!smugsmug:X:X:X
deci, in primul rand; fara suparare pentru timisoreni
este imposibil ca timisoara sa se poata compara cu un oras ca bucurestiul intr-o tara ca Romania...
atat la cultura.cat si la frumusete... Timisoara nu mai este ce era odata, se urateste in fiecare zi. devine din ce in ce mai urata...
Bucurestiul in schimb este intr-o continua modernizare.
mereu veti gasi noi magazine. noi monumente.
pana la urma este capitala.big grin
As avea un milion de alte motive pentru care as alege bucuresti si o sa am sansa o data in viata, la facultate si sunt sigur ce voi alege.big grin