| serghein a întrebat:

Va place Bucurestiul? De ce?

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,mie nu, imi place orasul unde m-am nascut"Braila" iar in Bucuresti sunt mereu ambuteiaje iar aici unde locuiesc ii cunosc pe totii acolo imi ia 10 ani sa cunosc fiecare om in partewinking...

| 35zone a răspuns:

Nu, nu-mi place. E un oras mizerabil din toate punctele de vedere, o adevarata capitala europeana.
Citisem mai demult ca e pe locul 2 in topul celor mai poluate capitale din Europa

| serghein explică (pentru 35zone):

Tu din ce oras esti?

| 35zone a răspuns (pentru serghein):

Sa zicem ca Bucuresti e al doilea domiciliu pentru mine

| MrAngelus a răspuns (pentru 35zone):

Si asa ai ajuns tu la concluzia ca e un oras mizerabil din toate punctele de vedere? Na ca-mi bag si eu nasul in raspunsurile tale. Daca nu-ti place comentariul meu nu comenta. Punct

| 35zone a răspuns (pentru MrAngelus):

Da, uite asa am ajuns eu la concluzia asta
next?