| Ysha a întrebat:

Ce ziceti de aqua parca de la brasov? cine a fost anul asta imi poate spune cum e daca il rog tongue

Răspuns Câştigător
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Aqua parca sau paradisul acvatic? daca e vorba de paradisul acvatic(cel acoperit)este superb! ai tot ce iti doresti! merg acolo de 2 ani:X:X iti recomand sa te duci. daca vrei sa stai 3 ore costa 30 de lei(300 de mii)si toata ziua parca 500...nu mai stiu sigur. oricum MERITA!:X:X

1 răspuns:
| Anda_5509 a răspuns:

Paradisul acvatic e superb.merita toti banii.Este si curat, apa nu e incarcata cu clor.