| aligherghe a întrebat:

Cine a fost in pojorata suceva? Cum e acolo? fundita pentru cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Eu am fost pentru ca stau in Campulung. E foarte frumos, e o comuna bine ingrijita, sunt oameni primitori. E frumos.

1 răspuns:
| Epurika a răspuns:

Sincer, e frumos. Dar daca tot ajungi prin pojorata, te-as sfatui sa mergi pana la Rarau. E impresionant. Eu am urcat si pe Pietrele Doamnei. Despre Pojorata... E frumos dar e o comuna ca celalalte. big grin
B`bye. love struck