| Bella9538 a întrebat:

Cine a fost in Rhodos? Poate evetual la hotelul Evi? As vrea sa-mi povestiti si mie cate ceva... Am incerc sa-l gasesc pe alte forumuri, dar nu am reusit.

2 răspunsuri:
| Deian1 a răspuns:

Locatia: Hotelul Evi este situat in Faliraki, una dintre cele mai populare zone turistice ale insulei, oferind plaje nisipoase, viata de noapte intensă, numeroase posibilităti de practicare a sporturilor acvatice.

Facilitatile camerelor Hotelul oferă oaspetilor 240 camere confortabile dotate cu baie cu dus sau cadă, telefon, balcon sau terasă, aer conditionat, minibar/ frigider.

Facilitatile hotelului: Oaspetii hotelului au la dispozitie receptie, seif (contra-cost), acces internet, lobby (contra-cost), cocktail bar, lounge cu televizor, snack bar, bar la piscina, restaurant, piscină cu sezlonguri si umbrele gratuite si mini market.

Familiile cu copii pot gasi aici loc de joacă si piscină pentru copii.

| 985436982 a răspuns:

Am fost eu vara trecuta, dar nu mai stiu la ce hotel. E foarte calumea, mie mi-a placut mult. Nu prea stiu ce sa iti povestesc. Sunt sigura ca te vei simti bine, asa ca distractie placuta! happy