| Chrys18 a întrebat:

Cine a fost la lacul sarat (Braila)? Spuneti-mi si mie cum e acolo va rog.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AFR81 a răspuns:

Mie mi-a placut.

| Neimportant a răspuns:

De acord cu tine, Phantom!

| BogdyBogdan a răspuns:

Eu sunt din Braila si merita sa te duci acolo. Poti face plaja, baie in lacul sarat, te dai cu namol.intrarea pe plaja amenajata e 5 lei de persoana si in banii astia ai si dusuri.de asemenea poti face si bai de namol reci sau calde la baza de tratament.acolo mai este si o manastire numai din lemn care merita vizitata. sper ca te-am ajutat

| cocolinafitedulci a răspuns:

Eu am fost dar sincea sa fiu a fost oribil

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Pfff, deci apa sarata, mosi unsi cu namol din plin, in apa sunt niste chestii, ca niste tantari de apa ceva de genu, miroase ingrozitor. deci e ORIBIL.