| dydysor01 a întrebat:

Cine a fost la Vulcanii Noroiosi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Am fost, dar cu mult timp in urma, mi se pare intr-o excurise in clasa a IV-a, a fost disrtactiv, drumul a fost foarte obositor, deoarece sunt zone foarte indepartate, dar asta nu conteaza! A fost frumos, mi-am adaugat ceva la carnetelul cu obiective turistice, dar cel mai tare a fost cand o colega a patit cel mai amuzant incident, cand eram pe acolo la vucani, eram mai multi si vorbeam si ea nu a observat capiciorul drept i s-a impodmolit in noroi, mai si i-a ajuns noroiul pana la genunghi, bine mai eram 2 cm si era la genunghe, si ea e o fata destul de inatlta, a fost ceva ce nu o sa uit, ceva legat de vulcani cu noroi! laughing

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Alexa_8229 a răspuns:

Eu e super mistolove struck

| Andreea14Bianca a răspuns:

Euuu... i super fain! Mai ales pentru pozeee
It faci niste poze ca innalaughing

| BAM_7947 a răspuns:

Cred ca tot romanul a fost la vulcanii noroiosi...Nu este nimic deosebit acolo. Sa nu te temi sa bagi un deget in noroi pentru ca nu frige... e foarte rece happy

| T30D0RA a răspuns:

Da, am fost. Ploua un pic si era noroi la greu. Nici nu m-am apropiat de vulcanii aia. Prea mult noroi.