| Bianca_1493 a întrebat:

In afara de vulcanii noroiosi voi mai stiti si alte locuri de vizitat in buzau? daca da, care?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Înafara de Vulcanii Noroiosi, poti sa vizitezi Muntii Buzaului, Padurea Frasinu, tabara de sculptura de la Magura[Tisau], monumente ale naturii Focul Viu, Piatra Alba si parcuri dendrologice tonguearcul Monteoru si Parcul Marghiloman.

| BybyBlondina a răspuns:

Lacul Meledic(un lac dulce pe un masiv de sare), pestera Meledic dar e astupata, Focul Viu, Manastirea Ciolanu, Manstirea Gavanu,

| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Focul viu(lopatari). tabara de sculptura(magura)manastirea Ciolanu, closca cu puii de aur(pietroasele)