| anonim_4396 a întrebat:

Cine a zburat catre Tokyo cu lufthansa stiti cumva daca se ocupa ei de bagaje atunci cand faci escale si ti-le transfera direct in al 2 avion?

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Sigur, este o lege aproape universală, cu atât mai mult pentru Lufthansa. Dacă vrei să fii sigur, întreabă la pre-îmbarcare (check-in) la aeroportul de la care vei face prima decolare.

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Intotdeauna orice companie aeriana, pe orice traseu pe care se face escala si se schimba avionul se ocupa ei de transferul bagajelor intre avioane, ca-s 2 sau 3 sau mai multe. drum bun!

| Geo0orge a răspuns:

Prietene. ai gasit cu Lufthansa de unde cel mai ieftin bilet spre tokyo. in noiembrie vin si eu incolo happy vreau sa ma ajuti cu detaliul asta te rog. ca eu am gasit cel mai ieftin de la Londra cu Turkish airlines 700 de euro dus intors... happy oricum voi pleca din londra happy si am inteles ca asta ii cel mai ieftin bilet. ai gasit tu altceva mai ieftin? sau poate tu te duci acolo doar in vizita si iti permiti sa rupi baniihee hee)

| moniii5 a răspuns:

Sigur ca da....mai ales compania lufthansa