| deeapp a întrebat:

Cine e dispus sa tina un grup de studenti in gazda cateva zile pe gratis la vara? big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O baba sau un mos care va cere sa le stergeti curu in schimbul mancarii si cazarii.

| deeapp explică (pentru mgtow):

E ok, tu esti mosu?

| mgtow a răspuns (pentru deeapp):

Alta optiune nu aveti mai bine stati pe curu vostru.

| deeapp explică (pentru mgtow):

Care noi? Eu nu fac parte din acel grup. Daca nu ai un raspuns folositor atunci nu mai raspunde pentru tricouri, taci! Prefer sa ramana ca intrebare fara raspuns. App cum se sterg raspunsurile tale sau se pot sterge?

| mgtow a răspuns (pentru deeapp):

Ma cap sec tu nu intelegi ca nimeni i-ar lua in gazda sau e nevoie sa iti arat un afis mare? Greu esti cand vine vorba sa intelegi omul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar plaja

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru deeapp):

Ii dai ignor si nu-ti mai apar raspunsurile lui

| deeapp explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ms, oricum am gresit eu la intrebare. trebuia sa zoc ca un grup de studenti din Koreea de Sud. laughing in fine...

| Mihaela1964 a răspuns:

Reformuleaza intrebarea si specifica: in ce oras vrei sa fie gazduiti studentii, cat de mare e grupul, cate zile trebuie asigurata cazarea.