| alina88 a întrebat:

Cine imi poat scrie detaliat drumul milano-suceava...ma intereseza punctele de reper pentru un drum usor, este prima data cand merem cu masina in romania din italia, daca are cineva experienta si-mi poate spune care e ruta cea mai scurta v-as multumi...sa va dea domnu sanatate!

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Suceava Arad sau Nadlag iti alegei tu drumul pe care il vrei de aici exista dtrei variante : Seged, Budapeste, Balaton, Trieste, Venetia, Padova, Verona, Milano sau Seghed, Budapesta, Viena, Trieste, Venetia, Padova, Verona, Milano sau drumul prin sudul Ungariei Seged, Pecs, Zagreb, Trieste, Venetia, Padova, Verona, Milano.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un g. p. s.

| alina88 explică:

Il am dar nu stiu sal agiornez...

| mamidvd a răspuns:

Http://www.viamichelin.com/......tineraires

incearca pe link-ul de mai sus