| alina88 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie care credeti ca este cel mai bun drum de intoarcere in italia (milano)deoarece cand am venit am facut un drum de m-a luat durerea de cap(de la satu -mare pe sighet pasul prislop-suceava...greu tare)apoi in loc sa iesim pe la satu mare in vama am iesit prin carei, o localitate mica de granita, deci rog cine poate sa-mi dea si mie un mic ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suceava-Baia Mare-Satu Mare-Nyiregyhaza-Budapesta –(gyor-graz)-Klagenfurt-Udine-Padova-Verona-Brescia-Monza-Milan =1715 KM

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Unde trebuie sa ajungi din milano

| alina88 explică:

Deci sa intelegi mai bine ...trebuie sa ajung in milano! atat! din dorohoi(suceava sau botosani)in italia milano!

| silvio a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti faci un traseu pe map24.ro? happy
sau sa inteleg ca te deranjeaza drumurile proaste din tara? pai p-astea n-ai cum sa le eviti, decat daca zbori happy lasa, ca de la vama scapi de gropihappy