| alecs14alecs96 a întrebat:

Cine imi poate da niste sfaturi, unde sa ma duc in Barcelona! Ce sa vizitez mai exact, atractituristice si chesti de genu, sau locuri big grin! in afara de Sagrada Familia, Parc guell, Las Ramblas...
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Aquarium Barcelona,Montjuic,La Pedrera (Casa Mila),Barcelona Zoo Parc de la Ciutadella,Muzeul Pablo Picasso din Barcelona,Muzeul National de Arta Catalana, Fundatia Juan Miro, Palatul de Muzica Catalana, Barri Gothic Barri Gothic, Casa Batllo, Muzeul de ciocolata, Catedrala La Seu Catedrala La Seu, si Port Vell.

5 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Http://www.tvl.ro/......elona.html

Tot ce poti vizita :) Funda? :D

| Bebii a răspuns:

Buna uite cateva locuri de vizitat: Statuia Lui Cristofor Columb,Stadionul Camp Nou, Poble Espanyol, Hospital de la Santa Creu i Sant Pau, Sagrada Familia, Parcul Guell... Sper sa iti fie de ajutor...

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, noi am vizitat Barcelona anul trecut. Am stat 2 saptamani si a fost superb, am avut timp sa vizitam multe..Am fost cazati la un hostel f ieftin, in apropiere de Sagrada Familia.
Mi-a placut f mult in Port Vell, Camp Nou si Muzeul FC Barcelona, la zoo, Parc Guell e superr, la rambla etc.
http://www.traveleuropa.ro/obiective-turistice-barcelona/
Vacanta placuta!

| myhaelamar86 a răspuns:

Cascada lui Gaudi din Parc de Ciutadela,
Capella de Sant Miguel, La Pederera, Font Magica(neaparat), Muzeul National de Arta, Plaja, Muzeul Picasso, stadionul Camp Nou.

| alecs14alecs96 explică:

Multumesc nespus la toti! chiar mi-ati fost de mare ajutor, ati merita aproape toti funda... big grin