| no name a întrebat:

Cine imi poate spune o agentie in Cluj care sa fie sigur cu locuri de munca dincolo? si chiar e sigura chestia asta stiti pe cineva care mers cum ee o parere va rog multumesc

1 răspuns:
| gyorgya a răspuns:

Nu stiu, nu sunt din cluj, insa cunosc pe cineva care merge in germania la cules de sparanghel pe perioade de 3 luni.deci sunt astfel de agentii, insa nu multe.nu multe serioase, trebuie sa ai mare grija. sper ca ti-am fost oarecum de folos si bafta.happy