| Angeline a întrebat:

Cine ma ajuta urgent?:X...am nevoie de un loc in apropiere de Cluj sa facem excursie cu clasa... Dar nu Baisoara, turda, etc. Ceva mai dragut:X si sa fie loc de cazare pentru 30 perosanehappy Dau fundita daca ma invatati cum se dabig grin, La cine ma ajuta :*:*:*

Răspuns Câştigător
| StupidLover a răspuns:

Puteti sa mergeti in Harghita, zona este superba

3 răspunsuri:
| sergius21 a răspuns:

Ti-as recomanda pestera ursilor la 30 de km de cluj ori pestera scarisoara unde se afla un ghetar imens! scrie pe wikipedia pentru mai multe

| crooxel a răspuns:

Pai ce zici de cheile turzii? e chiar tare acolo si sunt multe trasee turisticebig grin

| dany3la a răspuns:

Salina Turda