| Sfinnx a întrebat:

HEI TPU! E URGENT SI FOARTE IMPORTANT! vrem sa facem o excursie si diriginta ne a zis sa ducem la scoala niste rute.De exemplu. din Mures la cluj-oradea-Arad. [ excursie pe doua zile + cazare] Eu vreau neapar cazare undeva in Arad.
Asa ca am nevoie de niste rute.Iar pe drum, sa putem face niste opriri sa vedem ceva. Orice dar sa atraga atentia.Ciar vreau ca " ideea" mea sa fie aleasa si sa vizitez aradul.

1 răspuns:
| Moraru_Nicolae_1963 a răspuns:

Fa ocolul si eu garantez daca diriga vede efortul tau va va da bani pentru tot