| RoseRosee a întrebat:

Cine stie traseul dintre transfagarasan si cheile bicazului? Voi face transfagarasanul iar apoi voi merge la cheile bicazului dar nu stiu drumul, va rog cine stie sa-mi spuna!

Răspuns Câştigător
| Sonnia a răspuns:

Dupa ce termini de parcurs Transfagarasanul, ajungi in Sibiu. De acolo parcurgi traseul: Ocna Sibiului, Copsa Mica, Medias, Dumbraveni, Sighisoara, Cristuru secuiesc, Odorheiu Secuiesc, Gheorgheni. Vei avea un drum bun, plin de peisaje incantatoare. Drum bun! Sonnia