| Bitzză_Iosif_1994 a întrebat:

Cu ce as putea sa ajung din Costinesti in mamaia?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt trenuri care circulă destul de des spre Constanța, iar de aici vei lua autobuzul/ taxi către Mamaia, ori poți găsi o cursă directă cu microbuzul, autocarul, taxiul etc.

Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Ai mai multe variante, de la Costinesti sunt autocare sau maxi-taxi-uri care duc spre Constanta sau daca iti place sa calatoresti cu trenul, ia-l. Toate aceste transporturi in comun te vor lasa la gara din Constanta si de acolo vei lua autobuzul 40 care te lasa in Mamaia sau cu Maxi Taxi, uite aici lista de microbuze http://www.paginideconstanta.ro/maxi_taxi_constanta.php

4 răspunsuri:
| Crush247 a răspuns:

Masina, tren, autobuz, motocicleta sau chiar si avion daca esti in alta tara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un mijloc de transport, nu-i logic?!

| AFR81 a răspuns:

Iei autobuzul sau microbuzul Metropolitan pana la gara in Constanta. Costa vreo 7-8 lei. De acolo, iei autobuzul 100, 5-40 sau, cel mai bine, cel rosu, supraetajat.

| Yasmin875 a răspuns:

Si eu mă duc acolo peste 2 săptămâni.
Poți să te duci cu trenul, cursa, masina sau taxiul.