| Roliii a întrebat:

Va Salut! Vin si eu cu o intrebare, as vrea sa merg la mare, in afara de Mamaia ce statiuni mi-ati putea recomanda dintre Costinesti si Eforie Nord in 2023? Si de ce? Cum e lumea pe acolo? Dar cu distractia?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Costinesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eforie,clar. Daca iti place linistea si pacea. Plus ca acolo vin majoritatea familisti. Acum daca esti genul party 100%, du-te la Costinesti. Galagie, inghesuiala, preturi mai mari, adolescenti, etc. Orice ai alege este ok, depinde ce iti doresti