| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce mijloace de transport se ajunge la baneasa shopping city, pornind din sectorul 6, drumul taberei.

4 răspunsuri:
| cris05 a răspuns:

Salut, vii cu 41 pana la Piata Presei Libere, apoi iei Autobuzul 476
Piata Presei Libere - Bulevardul Marasti - Soseaua Bucuresti-Ploiesti - Prisma - Corbeanca - Tancabesti - Peris

Autobuzul 448
Piata Presei Libere - Bulevardul Marasti - Soseaua Bucuresti-Ploiesti - Soseaua Balotesti - Moara Vlasiei - Gradistea - Sat Sitaru

Autobuzul 449
Piata Presei Libere - Bulevardul Marasti - Soseaua Bucuresti-Ploiesti - Dj 101 (Corbeanca) - Scoala Tamasi

La alegere big grin
Bafta!

| overdose90 a răspuns:

Poti veni cu metroul pana la statia aviatorilor, iar de acolo(prin apropiere) iei autobuzul 335cu care mergi pana la capat de linie. capatul liniei e chiar la mall.

| overdose90 a răspuns:

Autobuzele date de tipul asta te duc aiurea, vezi ca nici unul nu ajunge la mall.nu e bine, eu asa zic

| GyeBaek a răspuns:

Autuboz si taxi.