| razadeluna a întrebat:

Cu ce va place sa calatoriti cel mai mult? avion, masina, tren, vapor, etc, etc?

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu masina cel mai mult pentru ca poti vedea multe lucruri interesante si dupa cum spune si Lora, iti permiti sa te abati de la un traseu si un orar bine definit.

| addme a răspuns:

Clar Avion. urasc drumurile lungi cu masina.

| christabell a răspuns:

Calatoresc cu masina, insa cel mai mult mi-ar placea cu vaporul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jos! ecologic, sigur si economic.

| Klara a răspuns:

Cu rolele smugsmug

| Flav a răspuns:

Cu tractorul.

| AvalohAlyn a răspuns:

Trenul.Ma simt cel mai in siguranta si imi place sa admir peisajul pe care-l ai la dispozitie din tren.

| JeSa a răspuns:

Cu masina ca e unicul transport de care ma pot bucura mai tot timpul, pe cand celalalte is ocazionale...

| hasegawa a răspuns:

Clar masina, cu avionul dupa cateva ture de zeci de ore o sa va rugati sa nu mai fiti nevoiti sa va urcati in el, vaporul am avut niste experiente destul de neplacute sa-mi mai doresc sa merg cu el.Trenul este in regula, atat timp cat nu calatoresc in Romania cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am intrebat niciodata.Am facut-o pur si simplu.

| ralucaralu a răspuns:

Imi place mult cu avionul.cu vaporul am fost dar nu mi-a placut deci avion, apoi masina. Daca e dupa cat calatoresc masina, tren, apoi celelalte

| andr14 a răspuns:

Masina si trenul.

| fevrier a răspuns:

Cu metroul.

mira
| mira a răspuns:

Avion, ca sa admir spectacolul norilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric, cu gagica laughing

| ing. a răspuns:

Buna.Imi place sa calatoresc cu trenullove struck, pentru ca ma simt in siguranta tot timpul.

| Psihoyounger a răspuns:

Cu maşina e cel mai convenabil mai ales dacă mergi cu maşina proprie. Însă are şi dezavantaje: locurile de parcare puţine...

Totuşi, prefer cu trenul dar cu unul care să se respecte cât de cât.

Sărbători fericite!

Psihoyounger

| ştrumf_8528 a răspuns:

Cu orice laughing numai sa ajung unde vreau thinking (totusi.prefer avionul sau vaporul thinking )

| Arthur a răspuns:

Cand nu am caruta la indemana imi place sa calatoresc cu gandul.hee hee Ecologic, ieftin si de mare viteza.

| Cryssy a răspuns:

Cu masina. Pacat ca nu am sad.

| daii a răspuns:

Cu masina.Ar fi si mai misto daca as conduce eu, dar.mai trebuie sa astept putin pana voi lua permisul8-). In fine, imi place si cu vaporul, trenul etc. cel putin atata timp cat am o companie placutatongue

by daiiwinking

| pasmare a răspuns:

Pe jos sau cu bicicleta.In felul asta nu depinzi decat de propriile picioare

| ShadowGrl a răspuns:

Cel mai mult imi place cu vaporul dar de asemenea si masina si avoinul sunt superbe! deloc cu trenul!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Toatehappy

| wiNNzor a răspuns:

Cu avionul si masina happy

| Radu_8499 a răspuns:

Cu Talpa-Romeo laughing e cea mai sigura!

| laurika2990 a răspuns:

Cu avion imi place cel mai mult dar mai imi place si cu masina!happyhappyhappy

| kAps UNikA a răspuns:

Imi plac toate.

| gaby_9581 a răspuns:

Cu avionu, deoarece o ca o calatorie pana in italia iti trebuie cca 3 ore...insa cu masina iti trebuie cca 20 ore X-)... b-) deci va sfatuiesc sa mergeti cu avionu

| AdaIoana18 a răspuns:

Mie imi place sa calatoresc cu masina deoarece cu avionul inca nu am fost dar ma simt si mai in siguranta.