| faranumemomentan a întrebat:

Cui ii place america mana sus laughing v-ati muta in america daca ati avea ocazia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal.as fi vrut sa ma nasc in US. ador engleza si imi place si tara. cultura, traiul de zi cu zi, orasele. mi-ar placea LA. dar e aglomerat. poate un oras mai mic big grin

14 răspunsuri:
| dhraqull a răspuns:

Nu, pentru ca este prea multa infractionalitate si efectiv oamenii aia n-au cultura lor.Doar ca sa faci bani poti sa te duci acolo, desi nici banii nu sunt siguri, trebuie sa fii superficial sa apreciezi America.

| Anonim21321 a răspuns:

Mie... daca as avea oazia nici nu m-as gandi, mi-as face bagajele si acolo as ramane, nu gasesc nici un motiv pentru a ramane in tara. Mi-as lua familia si nu m-am mai intoarce

| aLaLa a răspuns:

Da...Visul meu e sa plec din Romanica si sa traiesc in America...Sa vedem ce o mai fi pe atunci (Am abia 12 ani ) big grin

| Denisa a răspuns:

Mie mie!laughing Normal ca m-as muta. Cand voi fi mai mare sper ca ma voi putea duce acolo, macar sa vizitez tara daca nu chiar sa raman acolobatting eyelashes. Sper ca voi avea ocazia sa vizitez New York'ul.:X

| laara a răspuns:

Nu

| mary a răspuns:

As zbughi-o inainte ca avionul sa decoleze. pur si simplu ador stilul americanilor.

| Gizăz a răspuns:

E o societate absurdă, superficială plus că mulţi americani sunt de-o ignoranţă crasă. Totul e plat, nici măcar oraşele în sine nu au pic de profunzime. Nu aş sta acolo. Ca ţări îmi plac Austria, Elveţia, Suedia, Danemarca, Norvegia, UK şi sudul Germaniei. Ador Praga, Copenhaga şi Viena.

| AluChitara a răspuns:

Sigur! big grin. am o clg care s-a mutat acolo si am sunat-o si mi-a spus ca e super! am platit tel destul de mult pentru ca vb muuuuuuuult!

| BitchImfabulous a răspuns:

Da imi place America dar doar sa o vizitez.
Nu cred ca m-as muta acolo chiar daca as avea ocazia...imi place Romania cu criza cu totlaughing
findca aici am prieteni si aici m-am obisnuit.
Totusi daca as avea ocazia as sta 1luna 2 pe acolobig grin.

| cmm a răspuns:

NUUU! Eu, nu. nu e o tara in care sa imi pot exprima personalitatea, nu rezonez la nimic, am fost, am vizitat, dar nu as putea trai acolo. Sunt prea europeana! Nici in vizita nu as merge prea des, sunt multe locuri interesante, dar tot multe sunt si in Asia...de exemplu, de vizitat.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Da, imi plac la nebunie Statele, cultura si obiceiurile lor.si engleza o ador. Super happy
Gbu :]

| Дмiвa a răspuns:

Cea mai oribila tara de pe pamant, prezentata ca raiul pe pamant in filme & mass-media,

| luv a răspuns:

Puiule, eu sunt in USA happy

| RockLegend a răspuns:

Mie mi-ar placea sa fiu in america daca ma nasteam, daca plec acum si ma mut acolo nu o sa fie deloc cool deoarece esti departe de prietenii tai de familia ta etc plsu ca sunt multi oameni acolo care isi bat joc de tine si din astea si o sa iti fie greu sa te integrezi acolo