| deea_4985 a întrebat:

Unde v-ati muta Anglia sau America?

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Anglia. Este mult mai spectaculoasa, are mai multe locuri de vizitat in zona, un relief minunat, multe castele, peisaje superbe.
Engleza este cea pura si corecta, iar persoanele sunt mai asemanatoare la caracter cu romanii.
Bafta!

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

In Liverpool, Anglia. Unde se afla echipa mea de fotbal de suflet happy. Plus ca englezii sunt oameni civilizati, sociabili si primitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur as alege America, fara prea multe ezitari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege America, deoarece am o gramada de prieteni acolo, ca sa spun asa.M-as muta clar in New Orleans, Louisiana.Este orasul meu preferat din toata lumea, este cald majoritatea timpului.

| BlackFuneral a răspuns:

In Anglia!

| Dan1989P a răspuns:

Anglia!

| Valisha18 a răspuns:

Cred ca in Anglia. Nu ma deranjeaza accentul lor si sunt o tara educata, plina de cultura.
Toata lumea admira America, insa nu este atat de impresionanta. Nu spun ca nu o respect, insa englezii sunt mai pe placul meu.
In Anglia oamenii sunt mult mai politicosi si seriosi, rata criminalitatii e mai mica, si sunt mult mai multe lucruri de vazut decat in America...

| Maui a răspuns:

America de Sud.

| alexandra2222 a răspuns:

America deoarece in anglia deasupra orasului se formeaza o ceata numita smog care este daunatoare organismului si mediului inconjurator

| RoccoSuasito a răspuns:

In America in New York. Imi place orasul la nebunie. Dar nu m-as muta definitiv.

| mirelle a răspuns:

PARIS; D Dar dintre astea două aș alege Anglia.happy

| MariusJ a răspuns:

Eu as opta pentru America. Anglia este o tara. putin spus frumoasa, dar America are cateva avantaje majore fata de Anglia. Depinde acum si de cariera ta.

| MarryForEver a răspuns:

America:mai mare, cu mai multe posibilitati, asta in opinia mea, dar tu te duci unde vrei.