| Dienutza_3683 a întrebat:

Cum am mai spus in curand ma duc cu bunicii la vatra dornei, si acum; ma intreb daca sa-mi laptopul cu mine... Este internet... la Bradu Caliman? funddddaaa:d

4 răspunsuri:
| stefancelmare7 a răspuns:

Asta depinde. daca esti abonat la zaap, Vodafone, cosmote.orange.nu poti fi niciodata sigur daca va merge sau nu.cel mai bine e sa te asiguri si sa-l iei cu tine

| Aesir a răspuns:

Daca te duci pentru o perioada in mediul rural pai normal ca nu este internet acolo, doar sa ai pe cineva care sa aiba un stick cu internet mobil si sa fie dispus sa ti-l imprumute. Daca nu cunosti o persoana care sa aiba nu il lua laughing

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Este,o prietena de amea a fost acolo si me-a spus ca este, funda?

| Andrei_Cacina_1990 a răspuns:

Este internet si se cheama Wireless laughing