| Adrian277 a întrebat:

Cum e cartierul Rahova, Bucuresti? Am nevoie de cat mai multe informatii, in special referitoare la problemele din acest cartier (gen consumul de droguri, camatarie, etc). Doar cei care locuiesc acolo sa raspunda.

Răspuns Câştigător
| AndreeaCr a răspuns:

Buna, Adrian! Eu stau in Rahova si pot sa iti spun ca nu este asa rau cum se zice. Bineinteles, depinde si de zona unde te duci. Eu una iti recomand sa nu te muti in zona pietei Rahova, caci pe acolo am inteles ca e o zona mai ciudatica. In rest, este un cartier ok, nu iti imagina ca sunt oameni la coltul strazii care vand droguri sau care iti vor da in cap. :-) Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Tony998 a răspuns (pentru AndreeaCr):

Buna, Andreea! Eu stau la vreo 300-400 metri de piata Rahova. Vreau sa spun ca nici aici nu e ciudat. E bine si pe aici.