| AvalohAlyn a întrebat:

Cum e vremea la mare, pe litoral in luna septembrie? Merge sa te duci la mare in aceasta perioada? Merita?
M-as duce in Jupiter la un hotel de 2-3 stele pe la inceputul lui septembrie.
Dar intrebarea este se gasesc terase/restaurante in aceasta perioada sau e pustiu pe acolo cum am auzit de la cineva?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Nu e pustiu, daca e cald si exista posibilitatea de a mai scoate un ban, nu are de ce sa fie pustiu. La inceputul lui septembrie chiar e caldut si nici preturile nu sunt asa mari