| MineIsLikeABridge a întrebat:

Cum este apa in luna Septembrie in insula Corfu?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa cum e in iulie la noi la mare,e calda.
Daca intamplator nimeresti apa rece,te sfatuiesc sa schimbi plaja.E posibil plaja la care te-ai dus sa faci baie sa aiba deschidere spre larg, si atunci, apa e mai rece.Sunt o multime de golfuri si golfusoare cu plaje la indemana tuturor si cu plaje mai putin cunoscute.Toate sunt libere, doar sa le gasesti. Localitatea in care locuiesc eu este pe malul marii si exista 7 plaje.Pt ca nu stiam ce ti-am spus tie mai sus, am inghetat in august! Acum stiu unde sa merg si e apa calda din luna aprilie.
Vacanta placuta!

7 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Uda...logik

| gaba_4758 a răspuns:

Depinde cum este vremea pana atunci. Uite eu am fost acum 2 ani pe 23 septembrie si era calda calda apa, dar o pritetena a fost anul trecut si a zis ca nu puteai sa stai in apa asa frig era.Dar oricum merita e un peisaj minunat.Iti propun sa mergi in Ibizza, acolo mereu e apa calda in Septembrie.

| Guster a răspuns:

Vremea e ok in septembrie in grecia, vremea se raceste de prin 15 octombrie desi si atunci e ok pentru vacanta.

| Chiuaua a răspuns:

Uda

| FauK3 a răspuns:

Doamne...pune omul o intrebare si voi va bateti joc de el.Bv,va admir...

| valyboss40 a răspuns:

Limpede!