| ZapacealaAa a întrebat:

Cum este la Mangalia in 2012? Nu stiti e multa lume? Sunt conditii bune de cazare? Ai ce face seara prin statiune [nu cluburi]? Alte detalii despre statiune imi mai puteti da?big grin Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Lume e cu gramadalaughing, conditii bune sunt, seara ai ce face, sunt cluburi, baruri. Dar daca vrei distractie alege mamaia nu mangalia, mangalia este si oras. Daca nu vrei cluburi, te poti plimba prin oras, poti sta la o terasa, pe malul marii sau te poti plimba pe langa port, poti merge in saturn, iar acolo ai ce face..parc de distractii etc
Bafta! Fundita?batting eyelashes

| ThePagany a răspuns:

Eu sunt din mangalia. Ie o gramada de lume, cazarea daca vrei la apartament ie vreo 70 lei / noapte un apartament cu 2 camere, cam asa e pretu, seara ai ce face, nu te plictisesti. Poti sa mergi prin saturn, neptun, sunt o gramada de chestii tari le descoperi pe drum, este misto. Ai carusele, de mancare nu mai vorbim, sunt standuri peste tot... Internet prinzi la telefon gratis cu Wi-Fi, aproape peste tot. Te mai duci pe la Vama Veche, e super misto. Ai ce fake, nu e plictiseala pe aici. Dar ai grija sa nu te duci pe strazi pe unde nu prea umbla lumea, ca iese nasol! Sunt o gramada de n00bi care te asteapta la colturi, si caini. Asa ca mergi pe unde e lume mai multa.

| ZapacealaAa explică:

Marea e curata sau e plina de alge?