| deny2002 a întrebat:

Cum este traseul la babele si sfinxul din bucegi?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pornind de unde? Din Alaska? Din Kamceatka?
Daca pleci din Sinaia, de la cota 2000, e drum de creasta, usor, marcat. Eu l-am facut impreuna cu fi-meu pe vremea cand avea 7 ani. In rest, nu stiu. Daca nu dai si un punct de plecare, pot sa-mi imaginez orice. Inclusiv ca te parasutezi!

| deny2002 explică:

Ma parasutez in vise. Daca eu vreau sa aflu cum e drumul bun, rau, se poate merge cu masina? Si normal ca de jos, adica nu pe munte, ca babele sunt pe munte.Bine normal ca atunci suntem pe munte dar ma refer nu pe muntele unde sunt babele. Daca tu nu pricepi nimic nu mai comenta!