| mitza_9477 a întrebat:

Cum pot sa gasesc si eu un bilet de avion spre BUCURESTI-BARCELONA IN MAXIM 4 zile? fundita

Răspuns Câştigător
| bamse a răspuns:

Pe siturile companiilor aeriene. Incearca Wizz Air, Blue Air, Tarom, Iberia. Pentru inceput. Apoi o sa vezi ca o sa gasesti mai multe

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la companiile aeriene.Sunt destule pe net.Ce e asa greu?

| Bebe96 a răspuns:

Mergi la o agentie de turism si cu siguranta vei gasi acolo:*

| selenasel a răspuns:

De unde esti?
daca esti te departe scrie bilete de avion pana la bucuresti de la compania[o companie(w! zz)]