| aLina_8828 a întrebat:

Cum vedeti imbunatatirea transporturilor in viitor la nivel national?big grin
fundahappy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O imbunatatire tot o sa fie! :. probabil ca odata cu cresterea numarului de masini o sa se construiasca autostrazi mai mari ( in final!), iar transporturile o sa se axeze mai ales pe transportul feroviar de mare viteza ( maglev, tgv.etc ) si pe transportul aerian care creste an de an!

| AlexSM86 a răspuns:

Pai...cand vor veni extraterestrii si ne vor cuceri probabil ne vor face autostrazi, centre de teleportare si altele...da oricum am fi in urma fata de celelalte tari pentru ca Romania cred c-ar fi ultima tara pe care ar invada-o laughing