| daniella9805 a întrebat:

Cum vedeti voi bibliotecile in viitor?

11 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Probabil vor disparea incetul cu incetul si vor fi mutate in sala de calculatoare, unde se vor gasi intotdeauna cele mai galagioase, nepoliticoase, mai pe romaneste, nesimtite persoane, ciuruindu-se in echipa. Ca si acum de altfel, deci, nu as vedea nicio schimbare, decat ca informatiile nu vor mai fi luate din carti, vor fi gasite pe net toate, inclusiv romanele celebre pe care, oricum, nimeni nu se oboseste sa le citeasca.

| daniella9805 explică:

Okey sa reformulez pentru ca, atunci cand am auzit intrebarea aceasta si eu am avut aceeasi reactie :"biblioteciu in viitor, imposibil:O" deci reformulezlaughing "cum ati vrea sa arate bibliotecile in viitor?"

| Andeuta a răspuns:

Fara carti...Doar carti electronice, Cei care vor avea carti atunci probabil ca vor fii bogati fiindca disparitia lor deja a inceputsad

| charleslouboutin a răspuns:

Inexistente.

| MihàiEminèscù a răspuns:

Nu o sa mai existe.
cine va mai cumpara carti, cand ai posibilitatea sa iti iei o tableta!
Si asa oamenii nu prea mai citesc, deci!

| TimeeaBtrx a răspuns:

Gen,netcafe doar ca in varianta "silent"

| Antonio23 a răspuns:

Totul va fi tehnologizat.

| IsenHel a răspuns:

Nu le vad happy sunt pe cale de disparitie cititorii laughing

| Yukii987 a răspuns:

Eu nu le vad nici acum... dar apoi in viitor laughing

| Blueberry145 a răspuns:

Rotunde

| Catalin2697 a răspuns:

Se poate spune ca nu vor mai exista ca de pe e-book-uri sau telefoanele iti vei putea descarca. sad