| anonim_4396 a întrebat:

Cuum te indragostesti?

14 răspunsuri:
| Zodiac a răspuns:

Nu exista o metoda pentru asa ceva... pur si simplu simti niste "fluturasi" in burta...persoana aia iti va placea foarte mult.

| Bacemi a răspuns:

Poti sa spui ca te-ai indragostit atunci cand iti pasa de o persoana mai mult decat iti pasa de tine. Atunci cand esti indragostit te gandesti la cineva toata ziua si esti distrat.

| CatGirl a răspuns:

Sincer, nu stiu.Si nici nu vreau sa stiu.Stiu ca dragostea o sa vina cand nu ma astept.Si asta este farmecul ei cel mai important happy.

| Sylx a răspuns:

"Cum te indragostesti?" fara sa vrei si de cine te astepti mai putin (cazul meu) dar sigur, nu generalizez!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista o metoda prin care te indrăgosteşti, nu putem noi să îţi dăm un leac sau o potiune magica, dragostea pur şi simplu vine de la sine.

| daniDeeDee a răspuns:

Pff...asta-i cea mai dificila intrebare.hee hee

| carminaburana43 a răspuns:

Idem klaudyu

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmm...interesanta intrebarea... te indragostesti fara sa vrei
incepe cu ''flurasi'' in burta...si apoi se va transforma in dragostea.Insa cel mai frumos moment e atunci cand il vezi pentru data:*

| DrViorel a răspuns:

Usor, daca fata ii simpatica si dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La prima vedere

| juniper a răspuns:

Simti niste fluturi in stomac, iti pasa de acea persoana foarte mult si ai face orice pentru ea.

| noname_1116 a răspuns:

Incepi sa vorbesti cu el/ea, ii ceri id-ul laughing, stai cu el/ea, flirtezi... fluturasi in stomac,... si a trecut o saptamana. Si iti dai seama deja ca e mult mai mult decat un prieten/ă.

| inna a răspuns:

Ceva gen: Pur și simplu m-a lovit!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Nu e ceva anume... Pur si simplu.Totul vine de la sine!