| ColorfullColors a întrebat:

Cum e sa te indragostesti?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Cand esti indragostit esti atat de fericit incat starea pe care o ai nu lasa loc nici unei tristeti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am avut de suferit din cauza dragostei, si acum tot trist sunt. La inceput a fost bine dar circumstantele si ghinionul meu care l-am avut, acum am ajuns sa urasc toate fetele si numai prietenie le dau din partea mea si niciodata nu voi mai accepta sa fiu cu una.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, fluturi in stomac (sau dinozauri, depinde:p), capul in nori, zambesti mereu. Incearca si vei vedea:p