| iCandy08 a întrebat:

Daca ar fi sa calatoresti in Cehia sau Germania. Care tara ai alege-o? >> si de ce? trebuie sa ma hotarasc cit mai repede si nu stiu ce sa fac.

6 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Germania clar, una din cele mai civilizate, curate tari din UE.

| myangel_8969 a răspuns:

Hmm... depinde si de scopul calatoriei tale.este in legatura cu locul de munca sau doar vizitezi tara? daca este in legatura cu turismul te poti uita pe internet sa iti faci o mica idee despre ce ai putea sa vizitezi si care te-ar incanta mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germaniahappy big grin

| ιυlια a răspuns:

Depinde ce tara iti place. Eu as alege Germania :* E frumoasa, civilizata, multe locuri de vizitat in ea`, curata.

| alexralu34 a răspuns:

Eu as alege Germania mi se pare mai frumosa,mai civilizata si cu mai multe locuri de vizitat dupa mine, dar si Cheia e frumoasa fiecare are farmecul ei, e mai aproape si are o frumusete altfe dar depinde de preferintele tale

| evostyle7 a răspuns:

Cehia - berea e extraordinara in primul rand, iar in al doilea, orasele au o arhitectura frumoasa - Praga e superba - si mediul rural la fel si pentru ca -sunt subiectiv aici- am amintiri placute de acolo happy